回Naruto - recenze回

23. dubna 2009 v 16:04 | baka onanoko
Tuhle recenzi sem si musela pořádně vychutnat,2m2esdl.gif image by Lowinka páč mam Naruta faktys moc ráda!jumpy.gif image by Salisko
...tak doufám, že se bude líbit!cring
Před dvanácti lety zaútočil na skrytou vesnici ninjů - Konohu (Listovou), devítiocasý liščí démon Kyuubi. Dokázal jediným švihem svých ocasů drtit hory a vyvolat tsunami.angry-2.gif image by Salisko Shinobi proti němu bojovali, až ho zastavil nejsilnější z nich - 4.Hokage.cring Zapečetil démona do právě narozeného dítěte - Naruta.(svého syna)

Uplynulo 12 let, Naruto vyrostl.jumpy.gif image by Salisko O svém prokletí nemá ani páru, což ovšem neplatí pro ostatní vesničany, kteří v něm stále vidí to monstrum, které zničilo jejich domovy a povraždilo jejich příbuzné.:hamKvůli tomu je Naruto pořád sám, bez přátel, bez příbuzných, bez lásky.cry-10.gif image by Salisko Aby na sebe upoutal pozornost, pořád robí všelijaký kraviny a darebárny, provokuje koho může, ale to jeho situaci ještě zhoršuje... Navíc je totálně neschopnej! Na akademii děsně plave, a prolejzá jen tak tak! A ještě k tomu jako jedinej tři roky posobě vylítl u matury! Tady se zdá, že je Naruto fakt v prdeli! Jediný, kdo Naruta jakž takž bere na vědomí, je jeho učitel z Akademie - Iruka, jemuž liščí démon taky zabil rodiče. I tak má Iruka Naruta rád, páč když byl malej, hodně se Narutovi podobal... Mezi Irukou a Narutem se toho hodně stane, a pak se Naruto o svým "mazlíkovi" konečně dozví. Celkem dobře to pochopí a pak díky Irukovi konečně odmaturuje!

happy-3.gif image by SaliskoHuráá, slááva!angry-2.gif image by Salisko No jo, ale to, že Naruto zvládl maturitu, nic moc neznamená. Jako Genin - nejnižší úroveň ninji je zařazen do týmu 7.thcheeky.gif image by Salisko Tvoří ho jeho rival Sasuke a jeho láska Sakura. Jejich mistr Kakashi je taky týpek...happy-3.gif image by Salisko Tady musí plnit nejrůznější mise, kerý někdy přesahujou jejich schopnosti.
POSTAVY
298.gif picture by EnidtaPrvní z věcí, která vás spolehlivě strhne mezi bandu narutofilů, je propracovanost postav a jejich charakterů.

Každá z postav doslova žije svojí vlastní osobností.chibi_white_01.gif image by Lowinka Všichni mají silně vyvinutý cit pro přátelství, položit život za kamaráda tady není nic neobvyklýho.
43453.gif image by SaliskoNa první pohled je taky jasný, že tvůrci se se svými výtvory nemazlili. Málo kdy se tam objeví někdo bez traumat z dětství... A skoro furt to je hrůza ze samoty, opuštění, zklamání, krevní msty... Nikdo se nepárá s tím vyvraždit jednomu z hrdinů celou rodinu a pak ho nutit znovu a znovu se na to dívat.

To dodói, me faz um curativo?Někdy se mi fakt zdá, že autoři svoje postavy opravdu nenávidí... pixelpixelNebo je to jenom kvůli tomu, abysme my - diváci měli důvod si čas od času pořádně pobulet?cring
...Těžko říct.
No, možná právě proto působy ty týpkové fakt opravdově... Budete je opravdu nenávidět,angry-2.gif image by Salisko nebo je budete opravdu milovat.
HUDBA
upsidedown.gif image by totaly_linn Další naprosto dokonalá věc v Narutovi je hudební doprovod - soundtrack, kerej moje maličkost osobně považuje za nejlepší anime soundtrack vůbec. cring Hudba krásně podkresluje situaci, nikdy však nepůsobí rušivě a graduje celkový dojem ze scény. Při písních "Sadness and Sorrow"toast_smile a "Hinata vs. Neji" vždycky budete brečet,tongue-4.gif image by Salisko stejně jako při bouřlivých bojových skladbách "The Rising Fight" nebo "Strong and Strike" se vás zmocní touha někam vyběhnout a pořádně si zařvat.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Máte u nich taky pocit, že byste v tu chvíli dokázali nakopat prdel komukoli! Většina písní zní výborně taky sama o sobě, bez obrazovýho doprovodu,05.gif image by Salisko což se u soundtracků málokdy slyší. Jedinou slabinou jsou tzv. endingy!616! - závěrečný písně, z nichž se mi za celou dobu líbily asi jenom 3,angry-2.gif image by Salisko většina z nich byla silně průměrná, několik se ani nedalo poslouchat... A jeden byl tak falešný, až to vzbuzovalo otázku, zda je to schválně nebo se tvůrci prostě sekli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

の!!!Sčítání Japonců!!!の

そKlikniそ pokud si Japonec..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
¤Vyměněné ikony¤