不Svatba s anime postavičkou不

24. dubna 2009 v 20:20 | baka onanoko
Stovky lidí už podepsaly petici Japonce Taichiho Takashity, s jejíž pomocí se snaží prosadit možnost uzavření manželství mezi člověkem a postavou z kresleného komiksu. Sám Takašita by se rád s jednou z postav oženil. Komiksy jsou v Japonsku nesmírně populární a fiktivní postavy se tak stávají celebritami a dokonce i sexuálními symboly.
Taichi Takashita, který by se chtěl oženit s komiksovou dívkou Mikuru Asahina (na snímku), zveřejnil svou petici teprve před týdnem a už získal více než tisíc podpisů. Aby mohl žádost předat japonské vládě, musí jich ale být alespoň milion.

Obývat dvojrozměrný svět?
"Nejraději bych se stal obyvatelem dvojrozměrného světa," napsal Takashita. "Se současnými technologiemi se to ale zdá být nemožné. Nešlo by tedy alespoň uzákonit možnost uzavření sňatku s dvojrozměrnou postavou?"


Japonská láska ke komiksům známým jako "manga" jde občas do extrémů. Letos v říjnu umístila mladá Japonka závislá na komiksech na internet výzvu pro kohokoli, kdo by byl ochotný zabít její rodiče. Důvod? Chtěli po ní, aby vyhodila všechny své manga komiksy, které už zaplnily tři místnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

の!!!Sčítání Japonců!!!の

そKlikniそ pokud si Japonec..

Komentáře

1 Uchiha Kagome-chan SB Uchiha Kagome-chan SB | Web | 24. dubna 2009 v 20:27 | Reagovat

Wow, no, kdyby mi rodiče řekli ať vyhodim mangu, tak bych asi taky zešílela, ale né takhle! Ale vzít si Itachiho.......... to není vůbec špatný nápad!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
¤Vyměněné ikony¤